Serwis z pomysłami spędzania czasu dla singli i nie tylko

W serwisie propozycje na wakacje dla singli, zaproszenia na wyjścia, wyjazdy i wydarzenia oraz rady i pomysły dla żyjących w pojedynkę. Polecaj i zapraszaj na ciekawe wydarzenia. Korzystaj i realizuj się organizując czas dla siebie i innych.

Ci, którzy spróbowali zanurzyć się w głębi jeziora lub morza z aparatem powietrznym już wiedzą - świat podwodny to zupełnie inna rzeczywistość. Rzeczywistość imponująca i wciągająca jak narkotyk. W głębi inaczej funkcjonują zmysły. Podczas nurkowania myśli odbiegają daleko od tematów, które absorbują na powierzchni. A fauna i flora zachwyca swoją osobliwością, barwą, zachowaniem. Wszystkiemu towarzyszy dreszczyk emocji.

Nurkowanie to doskonała forma spędzania czasu dla singli. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż daje ono praktycznie nieograniczone możliwości:

Czytaj więcej: Nurkowanie dla singli

Być singlem, to zmagać się z ograniczeniami i trudnościami, które są konsekwencją życia w pojedynkę. Singiel niechętnie dzieli się z otoczeniem informacjami o tym, co go "boli?. Natomiast tajemnicą poliszynela jest, że dolegliwości może być sporo. O tych najbardziej dotkliwych single rozpisują się na forach dyskusyjnych, gdzie mogą się o nich swobodnie wypowiedzieć. Spróbujmy i my pochylić się i zobaczyć, z jakiego rodzaju trudnościami muszą zmierzyć się pojedynczy.

Czytaj więcej: Singlowa lista trudności