Serwis z pomysłami spędzania czasu dla singli i nie tylko

W serwisie propozycje na wakacje dla singli, zaproszenia na wyjścia, wyjazdy i wydarzenia oraz rady i pomysły dla żyjących w pojedynkę. Polecaj i zapraszaj na ciekawe wydarzenia. Korzystaj i realizuj się organizując czas dla siebie i innych.

Każdemu zdarzają się sytuacje, w których zastanawia się jak spożytkować swój wolny czas i zaczyna szukać pomysłu na jego spędzenie. Oczywiście są osoby, które nie cierpią na brak obowiązków i pomysłów wypełniających do granic program ich dnia. Jednak taka sytuacja z pewnością nie trwa wiecznie i prędzej czy później zadają sobie pytanie, co robić z czasem. Nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że single częściej szukają pomysłów na spędzenie czasu. Jedno jest pewne ? zdarza się, że szukają.
W naszym serwisie dostępna jest sonda, w której pytamy o to, jakich pomysłów użytkownicy wyjsc.pl szukają najczęściej. Intencją sondy jest zbadanie, które pomysły spośród wymagających wyjścia z domu i spotkania z innymi osobami, są poszukiwane najczęściej.

Z czterech opcji odpowiedzi, dotychczas najczęściej wybieraną była ta, wskazująca na krótkie wyjścia (51%). Dopiero w drugiej kolejności poszukiwane są pomysły na spędzenie czasu na wyjeździe (po ok. 19% odpowiedzi dotyczy krótkich wyjazdów i pomysłów na spędzenie urlopu). A ok. 10% respondentów wskazuje, że najczęściej poszukuje pomysłu na zajęcia cykliczne.

Taki rozkład odpowiedzi zdaje się być zgodny z ogólnymi tendencjami, że najczęściej poszukujemy sposobów spędzenia krótszych fragmentów czasu. I wtedy do dyspozycji mamy takie formy, jak wyjścia do kina, teatru, na różne spotkania, czy też zajęcia i kursy. Rzadziej dysponujemy dłuższym czasem wolnym i tym samym, nie tak często musimy szukać pomysłu na jego spędzenie.Choć  zapewne w okresie wakacyjnych wyjazdów i urlopów single tak, jak i osoby żyjące w związkach będą częściej poszukiwać sposobów na spędzenie urlopu - na wycieczce, czy wczasach, w podróży trampingowej.


W serwisie wyjsc.pl możesz znaleźć pomysły na spędzenie czasu oraz zaprosić inne osoby na wyjście, krótki wyjazd, czy podróż.