Serwis z pomysłami spędzania czasu dla singli i nie tylko

W serwisie propozycje na wakacje dla singli, zaproszenia na wyjścia, wyjazdy i wydarzenia oraz rady i pomysły dla żyjących w pojedynkę. Polecaj i zapraszaj na ciekawe wydarzenia. Korzystaj i realizuj się organizując czas dla siebie i innych.

Każdemu zdarzają się sytuacje, w których zastanawia się jak spożytkować swój wolny czas i zaczyna szukać pomysłu na jego spędzenie. Oczywiście są osoby, które nie cierpią na brak obowiązków i pomysłów wypełniających do granic program ich dnia. Jednak taka sytuacja z pewnością nie trwa wiecznie i prędzej czy później zadają sobie pytanie, co robić z czasem. Nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że single częściej szukają pomysłów na spędzenie czasu. Jedno jest pewne ? zdarza się, że szukają.
Czytaj więcej: Wyjścia, wyjazdy, czy wczasy dla singla?

Zaległości w pracy, nieskończone projekty, pakowanie bagaży, nerwowa lektura prognozy pogody to tylko niektóre z sytuacji stresowych, które mogą się przydarzyć nam tuż przed urlopem. A przecież zaplanowanie urlopu to nie tylko ustalenie dat? to nie tylko podanie kartki z urlopem do kadr? to przecież przede wszystkim zorganizowanie przyjaznego środowiska pracy i zamknięcie wszystkich spraw tak, by myśl o pracy nie towarzyszyła nam w każdym dniu wypoczynku.

Czytaj więcej: Zanim pojedziesz na urlop - kilka recept