Serwis z pomysłami spędzania czasu dla singli i nie tylko

W serwisie propozycje na wakacje dla singli, zaproszenia na wyjścia, wyjazdy i wydarzenia oraz rady i pomysły dla żyjących w pojedynkę. Polecaj i zapraszaj na ciekawe wydarzenia. Korzystaj i realizuj się organizując czas dla siebie i innych.

Wakacje – zorganizowane wyjazdy turystyczne o charakterze rekreacyjnym o wyraźnie nakreślonym programie i tematyce. Uczestnicy wakacji dla singla muszą świadomie wybrać imprezę i jej motyw przewodni, a przede wszystkim muszą być do niego przekonani i często - chociaż w minimalnym stopniu – przygotowani.

W ofercie biur i organizatorów znajdziemy między innymi:

  • nurkowanie – wakacje dla osób chcących poznać piękono podwodnych głębin oraz zdobyć lub doskonalić umiejętności nurkowania. Imprezy często powiązane są z możliwością zdobycia uprawnień i kolejnych stopni płetwonurkowania,

  • rejsy – to propozycje dla osób, które chcą poznać smak żeglugi sródlądowej lub morskiej. Rejsy zagraniczne najczęście przy okazji zasmakowania życia na jachcie dają możliwość poznania kultury i kuchni krajów, do portów których zawija statek podczas rejsu.

  • spływy kajakowe – jeszcze jedna alternatywa dla wielbicieli przyrody i wody. Spływy rzekami oraz jeziorami to dla singli dobra zabawa, możliwość poznania własnych możliwości i sprawdzenia się w często ekstremalnych warunkach,

  • narty – propozycje dla tych singli, którzy kochają białe szaleństwo. Wakacje narciarskie najczęściej organizowane zimą lub w miejscach, gdzie śnieg utrzymuje się długo lub nigdy nie topnieje. Oczywiście dla zwolenników wszystkiego co pojedyncze – możliwe jest wybranie snowboard'u.